تاریخ شمسی :
  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  ساعت :


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/atisana1/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 881
  سه شنبه, 03 مهر 1397 13:58

  خدمات

  نوشته شده توسط
  این مورد را ارزیابی کنید
  (17 رای‌ها)

  این شرکت با بهره گیری از تجربیات فراوان مهندسین و کارشناسان خود، در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان اصلی ترین زمینه فعالیت، دارای توانمندی تامین و تولید انواع کالا های مورد نیاز این بخش، به سه شکل زیر می باشد.

             1.       ماشین آلات دوار(Rotary machinery ) و ماشین آلات ثابت(fix machinery)

  ساخت انواع قطعات و تجهیزات یدکی مربوط به بخش های مختلف این صنعت، شامل قطعات پر مصرف در بخشهای (Rotary machinery  -  ماشین آلات دوار)، قطعات یا تجهیزات یدکی مورد نیاز در بخش  (fix machinery)شامل دستگاههای هيدراستاتيك و انواع مبادله کن های گرمايي، مخازن، خشک کن ها، کولرهای هوای و اتصالات خاص که در زیر به انها اشاره می شود.         

             2.       طراحی و تولید انواع دمیسترپد(Demister pad)

  این شرکت از سال 1385 پس از بازاریابی و نیازسنجی پالایشگاههای کشور، شروع به تحقیق و توسعه و در نهایت ساخت قطعات دمیسترپد نموده است و هم اکنون مفتخر است که حجم بالایی از دمیستر پد (Demister pad) مصرفی در پالایشگاههای ایران توسط این شرکت تولید می شود.

             3.       مدیریت پشتیبانی تهیه و تامین انواع قطعات

  مدیریت پشتیبانی تهیه و تامین انواع قطعات وتجهیزات با  کیفیت مطلوب و براساس الزامات و استانداردهای جهانی تائید شده توسط بخش بازرسی صنایع نفت، شامل انواع پیچ و مهره های خاص   (Nut & Bolt (Super Bolt)  از نظر جنس، سایز، تامین انواع  شیر آلات (Valves)، لوله (Pipes)، تیوب Tube، مواد اولیه خاص همچون آلياژهاي نيكل بيس (Ni Base) آلياژهاي مس(Copper Alloy)  و گريدهاي استنلس استيل(Stainless Steel) از کمپانی های معتبر بر اساس الزامات استانداردی و کنترل و نظارت بر پروسه های تولید و اخذ Certificate  های مورد نیاز.

   

   

   ·          گستره خدمات  قابل ارائه در این بخش  شامل موارد زیر می باشد:

  1.    این شرکت قادر به ساخت و تولید انواع قطعات یدکی مصرفی مربوط به پمپ های سانتریفوژ (Centrifugal)  و رفت و برگشتی (Reciprocating)   شامل: شفت(Shaft)، بوش(Sleeve)، رینگ های سایشی (Wear Rings) وانواع پروانه های روباز و بستهء  یکطرفه و دوطرفه (Impellers) و ... تمام قطعات داخلی مجموعه پمپ ها با استفاده از روش مهندسی معکوس، می باشد.

  لازم به ذکر است که این شرکت توانائی ارائه نقشه هیدرولیک مربوط به قطعات پروانه (Impeller) و بدنه پمپ (Casing Pumps) را دارا می باشد.
  این شرکت مفتخر می باشد که هم اکنون توانمندی ساخت کلیه قطعات یدکی پمپ ها و همچنین تولید Complete Massy  Rotor مربوط به پمپ های سانتریفوژ با دور 3000 کمپانی  ” Mitsubishi” ژاپن را بدست آورده است و تااکنون بیش از 700 قطعه از مجموع 130 نوع پمپ های افقی و عمودی مربوط به کمپانیMitsubishi Heavy Induces “MHI “ را برای شرکتهاي مختلف صنايع نفت علي الخصوص شركت پتروشیمی خارگ تهیه و ساخت نموده است.

  همچنین این شرکت تاکنون موفق گشته است تمامی  قطعات یدکی پمپ های عمودی آب شور دریا(Sea water)  مربوط به کمپانی “KSB Guinard” شامل:    (Shaft با طول بیش از 3200 میلیمتر) و  Intermediate  Casing & Intermediate ,Bell Mounth, suction Casing, Guide Vane از جنس چدن با درصد نیکل بالای 21% و ساير قطعات پمپ شاملSpace ,Impeller  و  Sleeve ,Wear Ring ,Coupling... را از جنس استنلس استیل 316 ساخته و تامين نموده و از کارفرمايان تائیدیه اخذ نماید.

  غیر از موارد فوق ساخت قطعات یدکی پمپ های کمپانی های دیگر همچون Dosapro Milton Roy و Wirm ,Worthington ,Byron Jackson  Flowserveو ... از دیگر دستاوردهای این شرکت در زمینه ساخت قطعات یدکی پمپ های سانتریفوژ و رفت و برگشت می باشد.

  2.       طراحی و ساخت انواع مبادله کن های حرارتی(Heat Exchangers)  پوسته ای نوع Shell & Tube  تحت کدهايASME  ,TEMA  API و ...در  انواع مختلف طراحي همانند  DFT , AFM , BEU , BET , BEM و... .

  3.        طراحی و ساخت انواع مبادله کن های  Fin Tube شامل ایرکولرهای هوائی(Aircooler, Oilcooler)  و انواع Dryer های هوا و یا گاز از نوعAir Dryer Vertical Fintubes Assy.

  4.        طراحی و ساخت انوا ع مخازن اتمسفریک و تحت فشار افقیHorizontal  و عمودی (Vertical)  تحت کد ASME , ANSI , API  و ... .

  5.        طراحی و ساخت انواع تانک های قابل حمل عمودی یا افقی ISO TANKجهت جابجایی سیالات اسیدی، بازی یا خنثی  تحت کد  ASME , ANSI , API , IPS.

  6.       ارائه خدمات  تعمیراتی مربوط به مبادله کن های حرارتی ، ساخت اجزاء مختلف ایر کولرهای هوایی و ارائه خدمات فنی و مهندسی شامل : بررسی، ارائه طرح جهت افزایش بهره وری و مشاوره در زمینه طراحی حرارتی و مکانیکی تجهیزات پروسسی.

  7.       ساخت و بهینه سازی اجزاء مربوط به برجهای خنک کنندهCooling Tower ، شامل سینی ها (Tray) و سایر اجزاء به کار رفته در برجها و بهینه سازی پیچ و مهره های به کار رفته در سینی با استفاده از پوشش تفلونی جهت مقاوم سازی در برابر خوردگی و سهولت درتعميرات اساسي.

  8.       طراحی و ساخت انواع میکسرها Mixers  با جنس بدنه فلزی، پلیمری و یا کامپوزیتی؛ متناسب با نوع کارکرد و سیال میکسر.

  9.       طراحی، ساخت و مهندسی معکوس انواع مدل های پیچیده ریخته گری و تامین قطعات پیچیده ریخته گری با جنس خاص و ضد سایش.

   

   

   10.   تامین و ساخت انواع قطعات یدکی قابل ساخت کمپرسورها و توربین هاCompressor & Turbine Soare Parts   شامل بخش هاي  Cold و Hot  توربين هاي گازي

  11.   ساخت وتامين قطعات و اجزاء گيربكس هاي دور بالا  مربوط به توربين Turbine و كمپرسورCompressor  با همكاري كمپاني هاي اروپايي  همچون ”Stork N.V” و....

  12.   ساخت وتامين قطعات و تجهيزات خطوط آبسازي همانند قطعات اواپورتور  Evaporatorشامل  Nozzlesو Tubes و‏Tubesheets  و...لازم به توضيح است شركت مهندسي آتي صنعت مبتكر موفق به اخذ تاييديه از كمپاني  “Sidem”گشته است و به عنوان نماينده انحصاري فروش تيوبهاي Tubes Alluminium-Brass & Titanuim  تجهيزات اين كمپاني در ايران فعاليت مي نمايد.

  13.   تامین انواع پیچ و مهره های متریک و اینچی و همچنين انواع پیچ و مهره های روکش دار خاصTeflon Coat مقاوم به خوردگی در شرایط محیطی بسیار بحرانی بدون تغییر در خواص مکانیکی  از ديگر فعاليت اين شركت مي باشد.لازم به ذکر است کلیه پیچ و مهره های تامین شده توسط این شرکت داراي Certificate Material & Mechanical از آزمایشگاهها بوده و گواهينامه بازرسي از كمپاني  German Loydsاز كشور آلمان می باشد.

  ·     انجام امور مهندسی و اجرای پروژ های Paper Work

  ·     نقشه کشی و تهیه نقشه ساخت از قطعات و تجهیزات

  ·    تهیه کتابچه فنی شامل کلیه مشخصات فنی مربوط به قطعات شامل اطلاعات مواد ، نقشه و ... مطابق با اصول تهیه کتابچه  فنی شرکت آتی صنعت مبتکر و تائید شده توسط شرکت Spec

  ·    این شرکت با دستیابی به دانش تهیه و ارائه نقشه هیدرولیکی مربوط به قطعاتی نظیر Impeller و Casing و تحلیل حرکت سیال قادر به اعزام تجهیزات و نفرات با تجربه به محل سایت ها جهت نقشه برداری و تهیه مشخصات لازم می باشد.(این مورد خصوصا در مورد قطعاتی که از نظر تعداد موجودی انبار و اهمیت قطعه دارای محدودیت ارسال به خارج از مجتمع می باشد ، اهمیت فراوان دارد.)

  مزایا:

  1.    دستیابی به اطلاعات دقیق تحلیل حرکت سیال در قطعات پیچیده Impeller, Casing که موجب می گردد در پروسه اجرای روشهای مهندسی معکوس، خطاهای موجود در این نوع قطعات همانند خطای ساخت و .... در بخش هیدرولیک این قطعات شناسایی و رفع گردد.

  2.  دستیابی به نقشه های اجرائی مدل سازی قطعات

  3.      امکان اندازه برداری درمحل سایت.

  4.      امکان کنترل و پشتیبانی مدل های قطعات

  5.    دراین روش نیازی به تهیه مدل،  به روش برگردان کردن با رزین و یا سایر روش های سنتی نبوده و با استفاده از تجهیزات مدرن موجود در کشور،  Profileبخش مورد نظر بوسیله Print سه بعدی وتهيه Prototype، بدون خطا تولید مي گردد.

  ·          تدوین بانک اطلاعاتی قطعات یدکی پمپ ها:

  این شرکت هم اکنون با بهره گیری از تجربیات فراوان خویش در زمینه ساخت قطعات یدکی پمپ، بانک اطلاعاتی قطعات پر مصرف یدکی پمپ های مربوط به کمپانی MHI(Mitsubish Heavy Industrial) ژاپن را تدوین نموده و قادر به شناسایی 70% از قطعات پمپ ها با استفاده از P/NO کمپانی سازنده  می باشد. این قطعات با اعلام سایز و نوع پمپ و شماره فنی مربوط به  کمپانی MHI در این شرکت قابل شناسایی می باشند.

  ·          مهندسی و مدیریت تامین کالا:

  این شرکت، با توجه به شناخت دقیق از خطوط تولیدی و تجهیزات صنعتی صنایع ، علی الخصوص صنایع نفت و پتروشیمی، و شناخت نیاز های آن واحدها و با توجه به ارتباط گسترده با منابع داخل و خارج از کشور، امکان تامین کالا را به صورت تخصصی دارا بوده، و به عنوان حلقه ارتباطی از نظر فنی و مهندسی نقش بسیار مهمی را در این صنعت، با ایجاد دانش مدیریت و مهندسی تامین کالا بوجود آورده  است.

  تامین Valve های خاص  Switch  S.Steel & Copper Alloy Tubes , Vaciumو .... از جمله فعلیتهای این شرکت در این زمینه می باشد.


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/atisana1/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
  خواندن 2977 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 03 مهر 1397 13:58

  محصولات شرکت

  -  دمیسترپد (Demister pad)

  - طراحی و ساخت مدل های ریختگی و سیستم های ریخته گری

  - ساخت و تولید انواع قطعات تولیدی به روش ماشینکاری و ماشینکاری قطعات ریختگی و ...

  .

  .

  پروژه های اجرا شده

  - نازل اسپری خاص، جهت پاشش مایعات خنک کننده بر روی مخازن ذخیره از جنس استنلس استیل
  - انواع نازل اسپری های سیستم خنک کننده مربوط به تجهیزات   Air Coolersدر سه مدل از جنس های استنلس استیل، برنج، فسفر برنز

  ارتباط با ما

  آدرس:تهران، جاده قدیم کرج (اتوبان فتح)، ابتدای جاده شهریار، شهرک صنعتی گلگون ، خیابان نهم جنوبی

  تلفن: 65613054-9821+ و 65613056-9821+

  تلفن همراه: 09022270815

  فکس: 

  ایمیل: info@atisanatmobtaker.com

  وب سایت: http://atisanatmobtaker.com/

  وب سایت: http://demisterpad.ir

   

  ما آماده دريافت نظرات، انتقادات و پيشنهادات شما درباره موضوعات مختلف مرتبط با شرکت و رساندن آن به مسوولان مربوطه مي‌باشيم. لطفا در پيام خود مشخصاتي که از طريق آن با شما تماس گرفته شود را فراموش نکنيد.