تاریخ شمسی :
  شنبه - ۱ اردیبهشت - ۱۴۰۳
  ساعت :


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/atisana1/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 881
  سه شنبه, 09 -2667 13:57

  شرکت مهندسی آتی صنعت مبتکر

  نوشته شده توسط
  این مورد را ارزیابی کنید
  (19 رای‌ها)

   تاریخچه


  شرکت مهندسی آتی صنعت مبتکر در سال 1383 با هدف به کارگیری دستاوردهای نوین علمی در جهت رفع نیازهای مختلف صنعتی کشور تاسیس گردید.در حال حاضر این شرکت با حضور در صحنه های مختلف صنعتی ، قابلیت و توانمندی خود را به عنوان یک مجموعه قوی صنعتی در دو بخش طراحی – ساخت و تامین – بازرگانی به اثبات رسانده است.

  شرکت مهندسی آتی صنعت مبتکر،با توجه به سوابق تولیدی در زمینه تولید انواع پمپ،قطعات یدکی پمپ،رطوبت گیر ها(Demister Pad)و انواع مش(Mesh) ،در لیست تامین کنندگان (Vendor list)و سازندگان مورد تایید شرکت ملی گاز ایران و منابع مشترک وزارت نفت قرار گرفته است.              این شرکت با بهره گیری از تجربیات فراوان مهندسین و کارشناسان خود، در زمینه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان اصلی ترین زمینه فعالیت، دارای توانمندی تامین و تولید انواع کالا های مورد نیاز این بخش، به سه شکل زیر می باشد.

             1.       ماشین آلات دوار(Rotary machinery ) و ماشین آلات ثابت(fix machinery)

  ساخت انواع قطعات و تجهیزات یدکی مربوط به بخش های مختلف این صنعت، شامل قطعات پر مصرف در بخشهای (Rotary machinery  -  ماشین آلات دوار)، قطعات یا تجهیزات یدکی مورد نیاز در بخش  (fix machinery)شامل دستگاههای هيدراستاتيك و انواع مبادله کن های گرمايي، مخازن، خشک کن ها، کولرهای هوای و اتصالات خاص که در زیر به انها اشاره می شود.         

             2.       طراحی و تولید انواع دمیسترپد(Demister pad)

  این شرکت از سال 1385 پس از بازاریابی و نیازسنجی پالایشگاههای کشور، شروع به تحقیق و توسعه و در نهایت ساخت قطعات دمیسترپد نموده است و هم اکنون مفتخر است که حجم بالایی از دمیستر پد (Demister pad) مصرفی در پالایشگاههای ایران توسط این شرکت تولید می شود.

             3.       مدیریت پشتیبانی تهیه و تامین انواع قطعات

  مدیریت پشتیبانی تهیه و تامین انواع قطعات وتجهیزات با  کیفیت مطلوب و براساس الزامات و استانداردهای جهانی تائید شده توسط بخش بازرسی صنایع نفت، شامل انواع پیچ و مهره های خاص   (Nut & Bolt (Super Bolt)  از نظر جنس، سایز، تامین انواع  شیر آلات (Valves)، لوله (Pipes)، تیوب Tube، مواد اولیه خاص همچون آلياژهاي نيكل بيس (Ni Base) آلياژهاي مس(Copper Alloy)  و گريدهاي استنلس استيل(Stainless Steel) از کمپانی های معتبر بر اساس الزامات استانداردی و کنترل و نظارت بر پروسه های تولید و اخذ Certificate  های مورد نیاز.

  تغییر ویرایشگر


  Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/atisana1/public_html/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
  خواندن 4319 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 06 خرداد 1399 11:07
  محتوای بیشتر در این بخش: ASM BOOK »

  محصولات شرکت

  -  دمیسترپد (Demister pad)

  - طراحی و ساخت مدل های ریختگی و سیستم های ریخته گری

  - ساخت و تولید انواع قطعات تولیدی به روش ماشینکاری و ماشینکاری قطعات ریختگی و ...

  .

  .

  پروژه های اجرا شده

  - نازل اسپری خاص، جهت پاشش مایعات خنک کننده بر روی مخازن ذخیره از جنس استنلس استیل
  - انواع نازل اسپری های سیستم خنک کننده مربوط به تجهیزات   Air Coolersدر سه مدل از جنس های استنلس استیل، برنج، فسفر برنز

  ارتباط با ما

  آدرس:تهران، جاده قدیم کرج (اتوبان فتح)، ابتدای جاده شهریار، شهرک صنعتی گلگون ، خیابان نهم جنوبی

  تلفن: 65613054-9821+ و 65613056-9821+

  تلفن همراه: 09022270815

  فکس: 

  ایمیل: info@atisanatmobtaker.com

  وب سایت: http://atisanatmobtaker.com/

  وب سایت: http://demisterpad.ir

   

  ما آماده دريافت نظرات، انتقادات و پيشنهادات شما درباره موضوعات مختلف مرتبط با شرکت و رساندن آن به مسوولان مربوطه مي‌باشيم. لطفا در پيام خود مشخصاتي که از طريق آن با شما تماس گرفته شود را فراموش نکنيد.